O kilku lat dostarczamy efektywne rozwiązania dla branży produkcyjnej oraz budowlanej.

Trzonem działalności jest robotyzacja przedsiębiorstw i pomoc w optymalizacji kosztów. Wiedza i szerokie doświadczenie naszych specjalistów stanowi silną podstawę do tego, by na bazie dostępnych rozwiązań technologicznych kompleksowo tworzyć i integrować innowacyjne systemy zautomatyzowane, a w szczególności funkcjonalne stanowiska zrobotyzowane.

W naszej działalności liczy się przede wszystkim bliska współpraca z Klientem dlatego nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji w całym procesie tworzenia produktów - od pomysłu, poprzez projektowanie, wykonanie oraz montaż wybranych rozwiązań w zakładzie produkcyjnym.

Konstrukcje stalowe
zabezpieczenia i intralogistyka

Projektujemy i wykonujemy ścieżki komunikacyjne, odbojnice narożne, regałowe, rurowe, słupkowe oraz system barierek a także wiaty, schody, podesty, antresole oraz wszelkie inne indywidualne konstrukcje.

Robotyka
przemysłowa

Specjalizując się w obsłudze maszyn, obróbce materiałów, przenoszenia oraz paletyzacji i pakowania.

By móc zapewnić Państwu dostęp do najnowocześniejszych środków automatyzacji produkcji współpracujemy z dostawcami o ugruntowanej, międzynarodowej renomie:

Naszym partnerem strategicznym jest japońska firma FANUC, założona w 1956 r. ciesząca się mianem pioniera technologii CNC oraz światowego lidera w obszarze produkcji innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań z dziedziny automatyki i robotyki przemysłowej.

W oparciu o partnerską współpracę z firmą FANUC Polska możemy oferować szeroki wachlarz produktów obejmujących m. in. ponad 130 modeli robotów przemysłowych, wysoko wydajne obrabiarki - Robodrlill, Robocut, całkowicie elektryczne wtryskiwarki Roboshot oraz pełną gamę sterowań CNC. Produkty firmy FANUC zmieniają obliczę współczesnej produkcji przemysłowej - w globalnym sektorze produkcji pracuje już 25 milionów produktów marki FANUC

Firma TROAX powstała w 1955 r. Klintom na całym świecie oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów paneli z siatki stalowej do zabezpieczenia maszyn, wygradzania magazynów i ochrony mienia.

TROAX słynie z lekkich i bezpiecznych paneli, które ułatwiają wygrodzenie określonych przestrzeni w bezpieczny sosób. Panele produkowane przez TROAX poddawane są w procesie produkcyjnym specjalnej metodzie spawania. To dzięki niej powstają stabilne i bardzo mocne konstrukcje. To propozycje najwyższej jakości zabezpieczeń, które stosowane są przez klientów w różnych miejscach na świecie - marka ta jest obecna na wszystkich kontynetach.

Zaufało nam wiele znanych firm w Polsce i za granicą.
Obsługujemy różnorodne przedsiębiorstwa a naszą specjalnością są:

Branża
automotive
Branża
spożywcza
Branża
przemysłowa
Branża
budowlana
Przeczytaj nasze aktualności i porady,
które pomogą Ci usprawnić procesy produkcyjne
Umów się na bezpłatną konsultację,
doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązania
Rozpocznijmy współpracę, napisz lub zadzwoń do nas
×