Współpraca

 Chcesz z nami współpracować?

Nawiążemy współpracę z dystrybutorami

 
Bariery ochronne


Współpraca i dystrybucja

Pierwszy polski producent barier elastycznych firma Contex Experts poszukuje dystrybutorów swoich produktów na rynek europejski i światowy. Oferujemy dostęp do pełnej gamy naszych produktów, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i oferowanych przez nas produktów oraz wsparcie w działaniach marketingowych. Oprócz Polski realizujemy zamówienia na terenie całej Europy oraz wchodzimy na rynek chiński. 

Nasza produkcja koncentruje się na barierach elastycznych Hard-Flexx® oraz Elastycznych Osłonach Słupa EOS®. Oferujemy szeroką gamę typów, które można całkowicie dostosować do branży i potrzeb klienta. Oprócz tego znajdziesz u nas produkty ułatwiające intralogistykę oraz szeroką gamę akcesoriów logistycznych. 

W ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost naszych zdolności produkcyjnych.  Reagujemy na rosnący popyt na innowacyjne zabezpieczenia.
Jednocześnie poszerzając naszą ofertę o kolejne produkty i rozwiązania z branży bezpieczeństwa. Dzięki współpracy chcemy umocnić naszą pozycję  na otaczających nas rynkach.

Firma Contex Experts posiada zastrzeżony znak towarowy w całej Unii Europejskiej na swoje flagowe produkty. Dystrybutorzy działają pod tą marką, zyskując tym samym możliwość wykorzystania marki, firmy mającej ugruntowaną pozycję w segmencie bezpieczeństwa.  Dzięki certyfikatom wydanym przez firmy SGS, LL-C nasze produkty są całkowicie sprawdzone i wyróżniają się na tle konkurencji.

Dla naszych partnerów zapewniamy: 
–    Konkurencyjne ceny
–    Dostęp do naszej pełnej oferty 
–    Biznesowe know-how
–    Szczegółowe szkolenie w zakresie poszczególnych produktów 
–    Wsparcie marketingowe 

Sprawdź nasze flagowe produkty Hard-Flexx® i EOS®.

Pozostałe informacje można znaleźć w naszym katalogu produktowym oraz w naszych mediach społecznościowych na Facebooku i LinkedInie.

0 %
Zadowolonych klientów
0 +
lat na rynku
nasi klienci

Zaufali nam

Bariery elastyczne Hard-Flexx

Bariery elastyczne Hard-Flexx®

Zobacz produkty
Elastyczne osłony słupów

Elastyczne osłony słupa EOS®

Zobacz produkty
Intralogistyka

Intralogistyka

Zobacz produkty
Akcesoria logistyczne i bezpieczeństwa

Akcesoria logistyczne

Zobacz produkty